Straż Miejska m.st Warszawy

„Baw się bezpiecznie” – premiera filmu instruktażowego

 

Dzieci ze SP w Ząbkach w komisariacie rzecznym policji premiera filmu o zagrożeniach na lodzie 019 lutego w Komisariacie Rzecznym Policji odbyła się premiera filmu stworzonego przy udziale Straży Miejskiej.

„Baw się bezpiecznie” to krótki materiał pokazujący niebezpieczeństwa związane z nieodpowiedzialnym zachowaniem się na zbiornikach wodnych i promujący bezpieczne – bo na sztucznych lodowiskach – formy zabawy zimowych. Film, nakręcony przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego wraz ze Strażą Miejską miasta stołecznego Warszawy (wystąpili w nim st. strażnik Justyna Fałtynowska oraz inspektor Sebastian Nec), Komisariatem Rzecznym Policji, Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą nr 5 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m.st Warszawy oraz Fundację Anikar obejrzeli pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach. Mł. asp. Kinga Czerwińska z Komisariatu Rzecznego zapoznała uczniów z zasadami pierwszej pomocy i sprzętem używanym podczas akcji ratunkowych.


Dzieci ze SP w Ząbkach w komisariacie rzecznym policji premiera filmu o zagrożeniach na lodzie 03Dzieci ze SP w Ząbkach w komisariacie rzecznym policji premiera filmu o zagrożeniach na lodzie 09