Straż Miejska m.st Warszawy

Zima z Florką na Goldoniego

Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 01
Straż Miejska bierze czynny udział w akcji „Zima w mieście", nie tylko jako ci czuwający nad bezpieczeństwem na ulicach.


Strażnicy mają bowiem własny teatr, którego sztuki dotyczą – a jakże! – bezpieczeństwa i zagrożeń, jakie czyhają na dzieci i młodzież. I właśnie ze spektaklem „O Florce, która chciała zostać piłkarzem" Straż Miejska wystąpiła przed wymagającą widownią, złożoną z dzieci biorących udział w „Zimie w mieście" w Bielańskim Ośrodku Kultury przy Goldoniego.

Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 02Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 03Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 04Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 05Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 06Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 07Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 08Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 09Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 10Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 11Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 12Teatr Na Straży w Ośodku Kultury Bierlany fot Krzysztof Mich 13