logo gora
logo dol

Statystyki

wezwanie

epuap

na paluchu

bip logo

raporty

poznaj sm

2017 11 jednostka 02Dzięki interwencji strażników miejskich z Oddziału Ochrony Środowiska teren dawnej jednostki na Pradze Północ przestał być uciążliwy dla mieszkańców sąsiednich bloków.

radiowozyLeżał na chodniku, nie umiał podać swoich danych i nie miał dokumentów. Strażnicy miejscy przekazali mężczyznę policji.

belka dachowa frontStrażnik miejski z policjantem ujęli nieletniego, który uciekł z placówki wychowawczej. Chłopak został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka.

radiowozyNa Pradze Północ strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, który miał przy sobie heroinę. Mężczyzna został przekazany policji.

SM radiowozPodczas interwencji na Pradze Północ funkcjonariusze mieszanego patrolu ujawnili przy legitymowanym mężczyźnie telefon pochodzący z przestępstwa. 

straznik przy radiowozieMłody mężczyzna na ul. Brzeskiej miał przy sobie heroinę. Został przekazany policjantom z Pragi Północ.

udzielenie pomocy 01W wypadku na skrzyżowaniu Środkowej i Stalowej poszkodowana została 48 letnia kobieta i jeden z kierowców. Pomocy przedmedycznej udzielili im strażnicy miejscy.

papierosy bez akcyzy - archiwum SMStrażnicy miejscy zabezpieczyli znalezione na Targowej papierosy bez akcyzy.

interwencja arch. SMStrażnicy miejscy interweniowali wobec mężczyzny pijącego piwo przy Mackiewicza. Okazało się, że to nie jedyne, za co będzie on odpowiadał.

udzielenie pomocy 01Strażnicy otrzymali wezwanie do leżącego w bramie na Pradze Północ nieprzytomnego mężczyzny. Podczas interwencji mężczyzna dostał ataku padaczki.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka