Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Numer 986 na radiowozie - zdjęcie ilustracyjneChoć samochód nie igła - poszukiwania skradzionego auta nie zawsze kończą się sukcesem. Tym razem właściciel powinien się ucieszyć. Dostawcze auto odnalazł we wtorek 30 kwietnia wspólny patrol policji i straży miejskiej.

Funkcjonariusze patrolujący rejon Skoroszy zauważyli niedaleko sklepu z materiałami budowalnymi zaparkowany samochód dostawczy bez tablic rejestracyjnych. Wnikliwa kontrola pozwoliła im na ustalenie numerów pojazdu, który po sprawdzeniu w policyjnych rejestrach okazał się poszukiwany. Jak ustalili funkcjonariusze, najemca nie zwrócił na czas auta do wypożyczalni z Podkarpacia, która zgłosiła sprawę tamtejszej policji. Na miejsce wezwano techników do zabezpieczenia ewentualnych śladów, a później holownik, który zabrał samochód na parking depozytowy. Tam poczeka na odbiór przez prawowitych właścicieli.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy