Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Dwaj mężczyźni na przystanku- przy jednym, z obandażowaną głową, kuca strażnik miejski, który udzielił pomocy.Późnym wieczorem 29 września strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o dwóch mężczyznach spożywających alkohol nieopodal przystanku metra na Bródnie. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali jednego z nietrzeźwych w kałuży krwi, a drugiego – ze złamanym nosem

Zgłoszenie wpłynęło około godz. 22:50. Wynikało z niego, że dwóch mężczyzn spożywa alkohol na przystanku tramwajowym przy ul. Kondratowicza. Gdy strażnicy przybyli na miejsce wskazane w zgłoszeniu, zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich siedział na ławce z rozbitym i obficie krwawiącym nosem. Drugi leżał obok na chodniku w kałuży krwi. Jak ustalili funkcjonariusze, doznał on urazu głowy. Poszkodowani stwierdzili, że pili razem wódkę i w pewnej chwili przewrócili się, doznając urazów. Strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe, a sami przystąpili do opatrywania rannych. Zdezynfekowali rany i założyli na nie opatrunki. Po przybyciu załogi pogotowia ratownicy zdecydowali o konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań. Mężczyźni trafili do szpitala.

  • 2022_09_ranny_brodno_01
  • 2022_09_ranny_brodno_02
  • 2022_09_ranny_brodno_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy