Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

unia europejska logo

Statystyki zgłoszeń

widget

wezwanie

rodo

serwisy mapowe

mdr

profilaktyka
konkurs vi edycja

eko patrol

zagninieni w warszawie

19115

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

na paluchu

radiowozy grupaDziewiętnastolatka poszukiwanego przez prokuraturę oraz nieletniego poszukiwanego przez sąd i nastolatkę, która uciekła z poprawczaka ujęli dzisiaj rano strażnicy miejscy na Bielanach.

Mieszkańcy jednego z domów przy ul. Próchnika, którzy 10 lipca ok. godz. 7.30 wychodzili do pracy zauważyli w krzakach dwie leżące osoby. Poinformowano o tym strażników miejskich z V Oddziału Terenowego. Funkcjonariusze podjęli interwencję. W krzakach spały dwie osoby – dorosły mężczyzna i nastolatka. Dobudzone osoby zachowywały się nerwowo i nie chciały podać swoich danych. Wygląd dziewczynki i leżący obok worek z jej ubraniami wskazywały, że mogła ona uciec z domu. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Jak ustalono 19 letni mężczyzna był poszukiwany przez prokuraturę, a nastolatka uciekła z zakładu poprawczego. Ujęte osoby strażnicy miejscy przekazali policji.

Wspólny patrol straży miejskiej i policji ujął dzisiaj także nieletniego, którego poszukiwał sąd. Szesnastolatek ma zostać umieszczony w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Po wykonaniu niezbędnych czynności w Komendzie Rejonowej Policji nieletni został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech