Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Infografika o przenosinach OT7Już wkrótce mieszkańcy Pragi-Południe, Wawra, Rembertowa czy Wesołej, chcąc załatwić coś w siedzibie VII Oddziału Terenowego, będą musieli udać się pod nowy adres. Strażnicy przenoszą się z ulicy Kobielskiej na Grochowską.

Ten nowy adres to Grochowska 316/320 (wejście od ulicy Kamionkowskiej). Przenosiny zainauguruje Referat Oskarżycieli Publicznych, przyjmujący zawiadomienia o wykroczeniach i prowadzący czynności wyjaśniające w sprawach o wykroczenia ujawnione przez strażników miejskich (to m.in. tam zgłaszają się kierowcy, którzy dostali wezwanie w związku z popełnionym wykroczeniem). Pierwsze „okienko” zacznie działać na Grochowskiej już w poniedziałek 10 czerwca, od godziny 06.00. Dzień później przenosi się sekretariat Oddziału. Zmieni się też kontakt - nowy telefon to 22 291 28 17, a faks 22 741 34 45 (przypominamy, że niezmienny telefon interwencyjny straży miejskiej to 986). Dyżury kierownictwa oddziału rozpoczną się na Grochowskiej 12 czerwca.
Referat Oskarżycieli Publicznych , równolegle z Grochowską będzie przyjmować w dotychczasowej siedzibie przy Kobielskiej 5 do 19 czerwca (do godziny 17:00). Po tej dacie Straż Miejska ostatecznie opuści siedzibę przy Kobielskiej.

Infografika o przenosinach OT7Harmonogram przeprowadzki VII Oddziału Terenowego

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy