Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

unia europejska logo

wezwanie

rodo

serwisy mapowe

mdr

profilaktyka
upm

eko patrol

zagninieni w warszawie

19115

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

2018 06 bieg tyma 09Sześciu strażników miejskich weźmie udział w Biegu im. Stanisława Tyma o puchar Prezydenta m.st. Warszawy. Piąta edycja tej sportowej imprezy już jutro!

"Windy nieczynne, dopiero od ósmej (...) Ta winda jest na górze. Teraz pan ma relaks" – powiedział portier do Ryszarda Ochódzkiego w słynnej scenie z "Misia". Po tych słowach bohater zaczął mozolny bieg schodami na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Bieg im. Stanisława Tyma upamiętnia tę scenę, ale nie tylko - zamysłem imprezy jest promowanie zdrowego trybu życia oraz biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej. W biegu, oprócz indywidualnych zawodników, wezmą udział drużyny służb mundurowych, a wśród nich – reprezentacja Straży Miejskiej. Zasady imprezy są proste: trzeba jak najszybciej dostać się po schodach na taras widokowy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania uczestnikom V Biegu Tyma. W trakcie imprezy będzie można m.in. odwiedzić profilaktyczne stoisko straży miejskiej. Start już jutro o godzinie 10:00. Drużyna warszawskiej straży miejskiej wystartuje około południa- w ubiegłym roku zajęliśmy drugie miejsce. Imprezę zorganizował Zarząd Pałacu Kultury i Nauki we współpracy ze stołecznym Biurem Sportu i Rekreacji oraz Centrum Sportu "Aktywna Warszawa". Do zobaczenia!

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech