Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

uniwersalne belka dachowa 06W trudnych czasach wielu ludzi czuje się zagubionych. Niektórzy są tak zagubieni, że gubią też dokumenty. Porzucone lub zgubione zabezpieczają strażnicy miejscy. Tak też było 17 marca na Pradze Północ.

2020 03 witryna 01Strażnicy miejscy, którzy w nocy z 16 na 17 marca patrolowali ulice Pragi Północ, zauważyli na ulicy Targowej mężczyznę, który zamachnął się i czymś rzucił, następujący po tym głośny huk spowodował natychmiastową reakcję funkcjonariuszy.

2020 03 puzzleUsunięcie kostki z nawierzchni parkingu nie jest trudne - gorzej, jeśli trzeba ułożyć ją na nowo. To zadanie prawdopodobnie przerosło ekipę remontową.

2020 03 notatnikStrażnicy miejscy z Pragi Północ ujęli mężczyznę, który nie stawił się na czas do aresztu śledczego. Wpadł, bo go okradli…

2020 02 pustostan targowa 01Wieczorem 26 lutego strażnicy miejscy zauważyli dym wydobywający się z nieczynnego pawilonu przy ul. Targowej. Natychmiast wezwano straż pożarną i skontrolowano, czy wewnątrz nikogo nie ma.

papierosy bez akcyzyKampanie antytytoniowe spotykają się ze spontanicznym odzewem społeczeństwa. Po raz kolejny strażnicy miejscy znaleźli przy Targowej "porzucone" papierosy.

2020 02 mali ratownicy 01We wtorek 18 lutego warszawscy strażnicy miejscy wręczyli dyplomy dwóm chłopcom z przedszkola "Sportusie", którzy wykazali się wzorową postawą w momencie, gdy jeden z przechodniów, mijający placówkę, do którego uczęszczają maluchy, zasłabł i upadł na ziemię.

kajdanki 01 18038-letni mężczyzna usiłował wyrwać torebkę mieszkance Pragi Północ. Interweniowali strażnicy miejscy. Mimo że sprawca próbował uciec, został ujęty.

uniwersalne amfetaminaW dzień św. Walentego strażnicy z VI Oddziału Terenowego ujęli kobietę, która posiadała narkotyki. Została ona przekazana policji.

2020 02 dewastacja ot6 01Pijany mężczyzna zdemolował samochód na Pradze Północ. Agresywny sprawca mógł zniszczyć więcej pojazdów. Dlatego liczył się czas. Sprawcę ujęli strażnicy miejscy, którzy pełnili służbę na… stanowisku dowodzenia VI Oddziału Terenowego.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech