Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

Statystyki zgłoszeń

widget

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

na paluchu

2018 uniwersalne kamera 01Dla nikogo nie jest chyba tajemnicą, że alkohol powoduje zaburzenia wzroku polegające na tzw. podwójnym widzeniu. Okazuje się też, że nadmierne go spożywanie może być też przyczyną podwojenia tożsamości. Z takim przypadkiem na Pradze Północ mieli wczoraj do czynienia strażnicy miejscy.

2018 uniwersalne belka 01Ferie niebawem, ale na przepustkę do domu trzeba zasłużyć. Nastolatek z Pragi Północ został ujęty przez patrol mieszany policji i straży miejskiej.

2018 10 dymek prostoWarszawiacy pobudzeni alkoholem i narkotykami zakłócali spokój mieszkańcom ul. Ząbkowskiej, interweniowała straż miejska. Mężczyźni zostali ujęci.

2018 uniwersalne nieletni 02Poszukiwaną uciekinierką z placówki wychowawczej ujęto na Pradze Północ. Nastolatka wróci na święta do swoich koleżanek.

2018 10 kajdankiMieszkaniec Warszawy leżał na deszczu przed klatką schodową, mieszkańcy poprosili o pomoc straż miejską. Interweniującym funkcjonariuszom próbował przeszkodzić inny, agresywny mężczyzna.

2018 12 narkotykiPiątka młodych mężczyzn ściśniętych w samochodzie, zaparkowanym w środku dnia, w odludnym miejscu – to może budzić podejrzenia. Taki właśnie widok ukazał się wspólnemu patrolowi Straży Miejskiej i Policji – w miniony piątek, 30 listopada, na Pradze Północ.

2018 uniwersalne belka 01Sprawca kolizji ścigany przez kierowców na Pradze Północ ujęty przez straż miejską, nie uniknie odpowiedzialności . Liczył na szczęście ale bardzo się zawiódł.

2018 uniwersalne kamera 01Kilkanaście porcji narkotyków miał przy sobie Czeczen ujęty przez strażników miejskich na Pradze Północ. Mężczyzna został przekazany policji.

radiowozOT6Mieszany patrol straży miejskiej, policji i Straży Ochrony Kolei ujął przestępcę unikającego odbycia kary w więzieniu. Skazany wpadł na … mleku.

01 radiowoz smStrażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, którzy 25 października ok. godz. 20.00 patrolowali Pragę Północ zauważyli młodego mężczyznę, który wydawał się zagubiony. Funkcjonariusze podjęli interwencję.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech