Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Pożar w budynku- na pierwszym  planie radiowóz straży miejskiej zabezpieczający miejsce zdarzenia, w tle samochody straży pożarnej podczas akcji gaśniczej.Po południu 23 listopada w kamienicy na Kamionku wybuchł pożar. Spłonęło poddasze. Bez dachu nad głową zostało 11 mieszkańców

Około godziny 15 na poddaszu kamienicy u zbiegu Chodakowskiej i Mińskiej wybuchł pożar. Mieszkańcy zostali na szczęście w porę ewakuowani. Nikomu nic się nie stało. Niespełna godzinę później pożar ugasiła straż pożarna. Ze względu na uszkodzenia budynek został wyłączony z użytkowania. Zabezpieczyli go strażnicy miejscy oraz pracownicy administracji. Jedenaście ewakuowanych osób otrzymało lokale zastępcze.


Pożar w budynku- na pierwszym  planie radiowóz straży miejskiej zabezpieczający miejsce zdarzenia, w tle samochody straży pożarnej podczas akcji gaśniczej.Pożar w budynku- na pierwszym  planie samochody straży pożarnej i miejskiej podczas akcji gaśniczej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy