Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Pęk kabli płonących w taczce.Mimo wielokrotnych ostrzeżeń, że spalanie odpadów jest nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale i karalne, strażnicy miejscy ciągle ujawniają takie przypadki

Kłęby czarnego dymu unoszące się 26 lipca nad jedną z posesji zwróciły uwagę strażników miejskich z Referatu Kontroli Środowiska, którzy patrolowali Rembertów. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Podczas kontroli posesji ujawniono w blaszanej taczce ognisko, w którym opalano gumową izolację kabli wymontowanych z odkurzacza. Smród roznosił się po całej okolicy. Szkodliwe związki wdychały też osoby wykonujące ten proceder. Podczas interwencji ustalono sprawcę wykroczenia. Został on ukarany zgodnie z przepisami. Strażnicy polecili zgasić ognisko i pouczyli o jego szkodliwości.

  • 2022_07_kable_taczka_01
  • 2022_07_kable_taczka_02
  • 2022_07_kable_taczka_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy