Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

Statystyki zgłoszeń

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

na paluchu

2018 uniwersalne kamera 01Miał wolną chwilę, alkohol w ręku, zapomniał jednak, że znajduje się w miejscu publicznym. Długo będzie czekał, by znów podziwiać Warszawę nocą.

2018 11 bezdomni upm 01Owrzodzone kończyny, silny ból w klatce piersiowej i skrajne wychłodzenie organizmu. W takich przypadkach udzielili dzisiaj pomocy strażnicy miejscy w Ulicznego Patrolu Medycznego, którzy kontrolowali miejsca przebywania osób bezdomnych w Śródmieściu.

2018 11 wislostrada 02Dzięki błyskawicznej akcji strażników miejskich nie doszło do karambolu na Wisłostradzie. Funkcjonariusze stołecznej Straży Miejskiej pierwsi na miejscu poważnej kolizji.

17 patrol notowanieWzniosła atmosfera niedzielnego poranka zatopiona w alkoholu dla dwóch mężczyzn zakończyła się dość przykro. Anglik trafił do szpitala- Polak na izbę wytrzeźwień.

18 mandat28 latka parkowała na miejscu dla niepełnosprawnych posługując się kserograficzną odbitką karty parkingowej należącej do… zmarłego.

2018 uniwersalne radiostacja 02Gdy 1 listopada przy Dworcu Centralnym funkcjonariusze I Oddziału Terenowego podjęli interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, ten agresywnie zareagował na próbę udzielenia mu pomocy.

12 kajdankiDo strażników miejskich z I Oddziału Terenowego, którzy 29 października ok. godz. 13.00 patrolowali pl. Zamkowy podbiegł mężczyzna, który poprosił by funkcjonariusze udali się z nim do jednej z pobliskich restauracji, gdzie doszło do kradzieży.

2018 uniwersalne radiostacja 03Strażnicy miejscy pomogli rowerzyście poszkodowanemu w zderzeniu z samochodem.

2018 10 zebracy

Sukces śródmiejskich strażników w walce z problemem żebractwa dzieci. Proceder stał się szczególnie nasilony w punktach atrakcyjnych turystycznie – na Starym i Nowym Mieście.

2018 uniwersalne legitymowanie 02Wspólny patrol straży miejskiej i policji patrolował 24 października stacje metra. Około godz. 15 na stacji Ratusz Arsenał do funkcjonariuszy podszedł mężczyzna, który zwrócił uwagę na obcokrajowca zbierającego pieniądze „na rzecz osób głuchoniemych”. 

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech