Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

Statystyki zgłoszeń

widget

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

na paluchu

jazda na bombachPseudoartystom nie spodobał się Most Świętokrzyski, zwłaszcza jego podpory, więc postanowili dać ujście z dawna skrywanej wenie twórczej. Parę puszek farby w aerozolu i już jesteśmy artystami?

2018 10 kajdankiNad ranem z piątku na sobotę 23 marca patrolujący Śródmieście strażnicy zostali zatrzymani przez pracowników jednego z klubów- ochroniarze poinformowali o mężczyźnie, który wymachując toporkiem wszczyna bójki i prowokuje przechodniów.

2018 uniwersalne wezwanie 01Strażnicy z Oddziału Specjalistycznego ujęli młodego mężczyznę, który usiłował dokonać rozboju. Teraz młodociany sprawca może nawet trafić do więzienia.

2018 uniwersalne radiostacja 02Interwencja wobec kierowcy, który bez wymaganych uprawnień zaparkował samochód na kopercie dla niepełnosprawnych zakończyło się zgoła inaczej niż zazwyczaj.

2019 03 mazowiecka 01Stała obecność Straży Miejskiej zwiększyła poczucie bezpieczeństwa i komfort życia sąsiadów ul. Mazowieckiej – rozrywkowej enklawy Stolicy. Podczas spotkania mieszkańców i właścicieli klubów ze Strażą MIejską oraz przedstawicielami władz Śródmieścia, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego i Policji omawiano efekty i szukano rozwiązań problemów, których dotąd nie udało się przezwyciężyć.

2018 uniwersalne nieletni 01Wiosna to czas, gdy wszystko się zieleni. Zieleń trafia się też w portfelach – i głowach – nastolatków…

jazda na bombachObcokrajowcy okradli w nocy nietrzeźwego Wietnamczyka. Sprawcy zostali ujęci przez strażników miejskich.

2019 02 uniwersalne karetkaMłoda kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych na Powiślu. Strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wezwali karetkę.

2018 uniwersalne nieletni 01Siłowe rozwiązywanie sporów znamy z ulic i nie tylko. Reagować należy tym bardziej, gdy problem dotyka dzieci.

01 radiowoz smDwa samochody zderzyły się w piątek na ul. Andersa. Pojazdy zatarasowały przejazd. Rejon kolizji zabezpieczyli strażnicy miejscy.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech