Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

uniwersalne belka zimaStrażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy 20 stycznia około godz. 20 przejeżdżali przez skrzyżowanie Jana Pawła II i al. Jerozolimskich, zauważyli kolizję. Pojazdy blokowały przejazd innym samochodom.

2018 10 dymek prostoW sobotę 18 stycznia strażnicy miejscy otrzymali polecenie udania się na ul. Elektoralną, gdzie miała znajdować się leżąca osoba nietrzeźwa. Na miejscu strażnicy zastali mężczyznę, który z trudem utrzymywał pozycję stojącą.

2018 uniwersalne legitymowanie 03Podczas interwencji związanej ze spożywaniem alkoholu w miejscu zabronionym strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, który posiadał przy sobie substancję o psychotropowym działaniu.

2018 12 uniwersalne 20Strażnicy miejscy, którzy tej nocy przewozili do SODON osoby nietrzeźwe ujęli nietrzeźwego kierowcę, który rozbił dwa samochody. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki.

2019 01 uniwersalne 37Załatwiał potrzebę fizjologiczną w centrum miasta. Interweniujący strażnicy miejscy ujawnili, że miał przy sobie narkotyki.

2019 04 uniwersalne interwencja 01Bez kurtki i dokumentów nietrzeźwy zasnął przed Pałacem Kultury i Nauki. Zimowy sen przerwali mu strażnicy miejscy.

uniwersalne belka dachowa 04Czwartkowe popołudnie 2 stycznia. Strażnicy miejscy, którzy patrolowali okolice muzeum POLIN, zauważyli zataczającego się mężczyznę, który szedł z dwójką dzieci. Natychmiast udali się w ich kierunku.

2020 01 martwe ptaki 00Prawdopodobnie to wybuch petardy był powodem śmierci 14 ptaków, które znaleziono w Nowy Rok leżące na chodniku przy ulicy Senatorskiej.

MATERIAŁ ZAWIERA DRASTYCZNE ZDJĘCIA

sylwestrowa sluzba 180Blisko pół tysiąca strażników zadba o bezpieczeństwo warszawiaków i porządek w mieście w Sylwestra i Nowy Rok. 137 funkcjonariuszy zostało zadysponowanych do zabezpieczenia miejskiej imprezy na pl. Bankowym.

2019 12 szyba 00Nie wiadomo, dlaczego pewien nietrzeźwy obywatel Skandynawii jak opętany walił w szybę drzwi hostelu w Śródmieściu. Robił to tak skutecznie, że ją rozbił. Wezwani strażnicy miejscy ujęli awanturnika i przekazali policji.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech