Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski i policjant podczas ujęcia mężczyznyPili alkohol w miejscu niedozwolonym i zakłócali porządek na Nowym Mieście, a gdy strażnicy podjęli interwencję zaczęli ich wulgarnie znieważać. Interwencja, która mogła zakończyć się pouczeniem, znalazła finał za kratkami.

Minęła godzina 19, gdy strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu porządku i spożywaniu alkoholu na ulicy Starej. Patrol, który tam podjechał zastał dwóch mężczyzn pijących alkohol. Funkcjonariusze pouczyli osoby i poprosili o dokumenty. W reakcji na to mężczyźni stali się agresywni, zaczęli znieważać strażniczkę i strażnika, a potem próbowali się oddalić. Obaj zostali ujęci, a na miejsce interwencji wezwano wsparcie. Awanturnicy okazali się Białorusinami i mimo kajdanek na rękach nadal zachowywali się agresywnie, wielokrotnie wykazując się doskonałą znajomością wulgarnych polskich przekleństw i obelg. Obcokrajowcy zostali przewiezieni do komendy rejonowej policji gdzie zostali zatrzymani.

Strażnik miejski i policjant podczas ujęcia mężczyzny

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy