Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski i policjant prowadzący ujętego mężczyznę- zdjęcie ilustracyjneStrażnicy miejscy od lat prowadzą wspólne patrole z policją. Bywa, że zdarzają się podczas nich zaskakujące sytuacje. 6 czerwca funkcjonariusze, którzy mieli ująć poszukiwaną osobę, we wskazanym miejscu zastali kogoś innego, kto… również był poszukiwany.

Wspólny patrol straży miejskiej i policji udał się do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy Włochy, gdzie miała przebywać osoba poszukiwana. W lokalu funkcjonariusze zastali dwoje najemców, którzy nie przyznawali się do znajomości z poszukiwanym. Patrol wylegitymował 53-latka i 38-letnią kobietę. Czynność ta zakończyła się dla mężczyzny nieprzyjemną niespodzianką. Okazało się, że także jego szuka - do odbycia kary 21 dni aresztu - sąd w Bielsku Podlaskim. Był to efekt nieopłaconej w terminie ponad 3-tysięcznej grzywny. Po dłuższym namyśle, 53-latek skorzystał z prawa do pozostania na wolności po uregulowaniu należności. Funkcjonariusze dopilnowali na poczcie, by ta formalność została dopełniona.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy