Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej- zdjęcie ilustracyjneZwisający baner wyborczy zagrażał kierowcom przejeżdżającym rankiem 26 maja aleją Prymasa Tysiąclecia. Strażnicy miejscy doprowadzili do usunięcia niebezpieczeństwa.

Tuż po godzinie 6 rano przechodzień zauważył duży baner wyborczy, który zwisał nad prowadzącą w kierunku Żoliborza jezdnią al. Prymasa Tysiąclecia. Zaniepokojony tym, co mogło się stać, gdyby płachta spadła na jadące samochody, powiadomił straż miejską. Patrol z IV Oddziału Terenowego, który podjął interwencję potwierdził zagrożenie. Aby jak najszybciej zaradzić problemowi, strażnicy poprosili o pomoc strażaków z zaprzyjaźnionej Akademii Pożarniczej. Po godzinie 8:30 ogniomistrze ściągnęli powiewający na wietrze materiał znad Trasy Toruńskiej, a strażnicy miejscy zwinęli i zabezpieczyli płótno.
Czeka ono na odbiór w siedzibie IV Oddziału Terenowego przy ulicy Sołtyka 8/10.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy