Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 10 bieg lubliniec 016 października w Lublińcu odbył się 22. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa imienia gen. broni Włodzimierza Potasińskiego. Są to jednocześnie mistrzostwa polski służb mundurowych w crossie. Impreza zgromadziła ponad 800 funkcjonariuszy. Zmienne warunki atmosferyczne, skomplikowana trasa oraz strój – mundur formacji uczestnika tylko zwiększały trud potrzebny do pokonania trasy.

Na podium znaleźli się przedstawiciele stołecznej Straży Miejskiej: str. Roma Nawrocka zdobyła drugie miejsce w kategorii Straż Miejska kobiety, w „męskiej” kategorii identyczną lokatę zajął st. insp. Arkadiusz Miszczuk.