Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Widok na Miasteczko Ruchu DrogowegoW sobotę, 20 kwietnia po raz kolejny w Miasteczku Ruchu Drogowego przy ul. Sołtyka strażnicy miejscy organizują piknik „Zdrowo-rowerowo”. Od 11 do 16 będzie można za darmo skorzystać z wielu atrakcji, zjeść pyszną grochówkę, napić lemoniady i posmakować cukrowej waty. Zapraszamy dzieci i dorosłych.

Jak co roku, wiosną strażnicy zapraszają do odwiedzania Miasteczka Ruchu Drogowego. W tę sobotę okazja jest szczególna – doroczny piknik „Zdrowo-rowerowo”. Oprócz możliwości sprawdzenia i podszkolenia swoich umiejętności przepisowej jazdy na rowerze, na osoby które dotrą na ulicę Sołtyka czeka w godzinach 11:00-16:00 wiele bezpłatnych atrakcji.
Strażnicy miejscy zapraszają m.in. do obejrzenia z bliska smogowozu i dronów pracujących przy kontroli zawartości dymu wydobywającego się z kominów. Będzie również można zobaczyć wyposażenie i porozmawiać o interwencjach Ekopatrolu, a także wziąć udział w mini-szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzonym przez ratowników ze Straży Miejskiej oraz obejrzeć pokazy samoobrony w wykonaniu instruktorów technik i taktyk interwencji.
Dzięki partnerom imprezy, na uczestników czekają również: wóz strażacki, symulator dachowania oraz tzw. alkogogle. Zmęczeni będą mogli posilić się grochówką, napić lemoniady lub warszawskiej kranówki z cysterny, zjeść prażonej kukurydzy lub spróbować waty cukrowej.
Uczestnicy mogą przyjechać własnym rowerem (i pod okiem strażników dokonać jego przeglądu) lub wypożyczyć rower na miejscu.
Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych!
Partnerami imprezy są: Miasto Stołeczne Warszawa, Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji, Wodociągi Warszawskie, Warszawska Kranówka, Klub Rowerowy „Trybik”, OSP Chotomów i Automobilklub Polski.
Patron medialny: Radio Plus Warszawa.

Plakat pikniku "Zdrowo-rowerowo".

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy