Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Płonące trawy- zdjęcie ilustracyjnePo południu 13 września doszło do pożaru traw nad Wisłą w rejonie Tarchomina. Strażnicy miejscy zabezpieczyli rejon pożaru i powiadomili strażaków.

Kwadrans przed godziną 17 strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, którzy patrolowali Białołękę, w okolicy skrzyżowania Świderskiej i Myśliborskiej, zauważyli kierowcę dającego im znaki by się zatrzymali. Gdy to zrobili mężczyzna poinformował ich, że przejeżdżając przez most Marii Curie-Skłodowskiej zauważył palące się nad Wisłą trawy. Funkcjonariusze natychmiast tam się udali. Rzeczywiście około 200 m od mostu na sporym obszarze paliło się poszycie oraz krzewy. Dzięki zgłoszeniu od kierowcy funkcjonariusze mogli w porę wezwać straż pożarną, która opanowała pożar.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy