Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Samochód płonący w zagajniku przy CzajceZmierzająca do pracy strażniczka miejska, zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia. Na skraju lasu płonął samochód.

We wtorkowy poranek, około godziny 06:30, na skrzyżowaniu ulic Czajki i Czystej Wody, strażniczka miejska zmierzająca do pracy zauważyła palący się samochód. Płomienie sięgały kilka metrów powyżej drzew. Parkując z dala od pożaru, funkcjonariuszka zauważyła, że w pobliżu ognia zatrzymuje się inne auto. Dwóch młodych Ukraińców, prawdopodobnie pracowników pobliskiej budowy, podbiegło do palącego się wraku, by sprawdzić, czy wewnątrz nie ma ludzi. Strażniczka podziękowała mężczyznom za zaangażowanie, lecz nakazała niezwłocznie opuścić zagrożony teren. Sama zaś powiadomiła straż pożarną. Kilka minut później pożar samochodu został opanowany. W środku nikogo nie było.

Samochód płonący w zagajniku przy Czajce

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy