Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski pochyla się nad leżącym na przystanku mężczyzną- zdjęcie ilustracyjne.Alkohol szkodzi zdrowiu - to wie każdy. Jego nadmiar może powodować nawet spore problemy z pamięcią. O czym przekonał się pewien mieszkaniec Warszawy, dokładnie w święto Bożego Ciała, czyli 8 czerwca.

Strażnicy z II Oddziału Terenowego otrzymali w czwartek zgłoszenie od ratowników z pogotowia ratunkowego, że przy pętli autobusowej na Sadybie znajduje się nietrzeźwy mężczyzna. Nie wymaga pomocy medycznej, ale przydałby mu się pobyt na ulicy Kolskiej. Funkcjonariusze, którzy przejęli od ratowników opiekę nad nietrzeźwym, nie byli w stanie ustalić jego danych osobowych. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. Wielokrotne próby nawiązania sensownej rozmowy spełzły na niczym. Poproszeni o pomoc policjanci też nie mogli ustalić jego danych osobowych. Nietrzeźwy został przewieziony do komendy rejonowej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy