Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Kosz na psie produkty przemiany materiiO obowiązku sprzątania po psach straż miejska przypomina od lat. Niestosowanie się do tego przepisu zagrozi mandatem. Lekceważenie tego obowiązku nie podoba się mieszkańcom stolicy. Jak bardzo - pokazała interwencja wspólnego patrolu straży miejskiej i policji, do której doszło wieczorem 20 czerwca na Mokotowie.

Dochodziła godzina 21, gdy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o pobiciu na ulicy Łowickiej. Patrol zastał na miejscu kilka awanturujących się osób, w tym pobitego 49-latka i 39-letniego sprawcę pobicia. Z wyjaśnień, jakie przekazali funkcjonariuszom uczestnicy i świadkowie zajścia wynikało, że mieszkanka osiedla wyszła na spacer z psem, a gdy zwierzę załatwiło swoją fizjologiczną potrzebę, nie posprzątała po nim. Zareagowała na to przechodząca kobieta. Po chwili wywiązała się głośna kłótnia. Na miejsce przybyli mężczyźni związani z kłócącymi się paniami. Od słów przeszli do rękoczynów, podczas których ojciec właścicielki psa otrzymał cios w twarz od 39-letniego partnera drugiej kobiety. Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono, że ma złamany nos oraz zaburzenia równowagi i powinien pozostać na obserwacji. Sprawca pobicia został zatrzymany.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy