Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik z patrolu rowerowego zabezpieczający miejsce kolizji. W tle, przy uszkodzonych samochodach, pracują strażacy.Huk i zgrzyt blachy zaalarmował funkcjonariuszy z patrolu rowerowego, którzy kontrolowali rejon Mokotowa. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta. Strażnicy ruszyli z pomocą.

Strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego, którzy przed południem 14 lipca pełnili służbę w patrolu rowerowym, około godziny 10.30 usłyszeli głośny huk u zbiegu ulicy Wołoskiej i Odyńca. Na skrzyżowaniu doszło do kolizji mercedesa i bmw. Strażnicy natychmiast podjęli interwencję, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zaopiekowali się uczestnikami kolizji. Kierująca mercedesem kobieta była roztrzęsiona i uskarżała się na ból ręki oraz szyi. Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe, a także straż pożarną i policję. Utrudnienia w ruchu trwały na skrzyżowaniu do godziny 11:00.

Strażnik z patrolu rowerowego zabezpieczający miejsce kolizji. W tle, przy uszkodzonych samochodach, pracują strażacy.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy