Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Udzielanie pomocy poszkodowanemu rowerzyście. Na pierwszym planie leżący rower, dalej ratownicy pogotowia, karetka i radiowóz straży miejskiej.Sporej biedy napytał sobie po południu 23 sierpnia pewien rowerzysta na Augustówce. Podczas gwałtownego hamowania wywrócił się i doznał urazu. Poszkodowanym zaopiekowali się strażnicy miejscy.

Dochodziła godzina 17, gdy strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska patrolowali ulicę Augustówka. Nagle funkcjonariusze zauważyli na poboczu leżącego mężczyznę, a obok niego przewrócony rower. Strażnicy zatrzymali radiowóz i podeszli do mężczyzny. Wyjaśnił on, że podczas jazdy rowerem gwałtownie zahamował. W wyniku tego przednie koło zablokowało się, a on upadł na jezdnię, uderzając głową i barkiem o twardą nawierzchnię. Mężczyzna miał mdłości, ale większym problemem był dla niego dotkliwy ból barku. Strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe, okryli go kocem termicznym i do przyjazdu karetki opiekowali się poszkodowanym. Przybyli na miejsce ratownicy, po wstępnych badaniach, podjęli decyzję o przewiezieniu pechowego rowerzysty do szpitala. Jego rowerem zaopiekował się znajomy.

Udzielanie pomocy poszkodowanemu rowerzyście. Na pierwszym planie leżący rower, dalej ratownicy pogotowia, karetka i radiowóz straży miejskiej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy