Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski i ratownik medyczny obok karetki pogotowia- zdjęcie ilustracyjneStrażnicy miejscy udzieli pierwszej pomocy 80-letniemu mężczyźnie, który potknął się i doznał poważnego urazu głowy. Błyskawicznie zareagowała obecna przy zdarzeniu kobieta, która powiadomiła straż miejską.

Do strażników miejskich z II Oddziału Terenowego, którzy patrolowali al. Wilanowską podbiegła kobieta, która poinformowała, że przy skrzyżowaniu z ul. Wita Stwosza przewrócił się starszy mężczyzna. We wskazanym miejscu leżał na chodniku zdezorientowany ok. 80-latek z guzem i rozległą raną głowy. Senior nie wiedział, gdzie się znajduje ani co się wydarzyło, miał problemy z poruszaniem, a mimo tego próbował się oddalić. Funkcjonariusze przekonali jednak mężczyznę, żeby poczekał na karetkę, którą natychmiast wezwali. Po zbadaniu poszkodowanego ratownicy podjęli decyzję o przewiezieniu go do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy