Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zawiniątka z folii aluminiowej- zdjęcie ilustracyjneKtoś, kto na widok radiowozu reaguje nerwowo i próbuje się ukryć, od razu wzbudza zainteresowanie funkcjonariuszy. Tak było również w piątkowy wieczór. Przeczucie nie myliło strażników i tym razem.

Około godziny 21.30, 27 października, patrol z VI Oddziału Terenowego kontrolował ulicę Brzeską. Na placu vis a vis bazaru Różyckiego, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu gwałtownie próbował się ukryć za jednym z samochodów. Ktoś, kto nie ma nic na sumieniu, nie ma powodu by się ukrywać. Widząc tak nerwowe zachowanie strażnicy podjęli interwencję. Mężczyzna okazał się 52-letnim Gruzinem. Gdy zapytano go dlaczego tak się zachował obcokrajowiec wyjął z kieszeni zawiniątko w folii aluminiowej. Wewnątrz znajdowały się dwie kulki zielono-brązowego suszu roślinnego. Mężczyzna wyjaśnił, że jest to marihuana. Na miejsce interwencji wezwano patrol policji. Obcokrajowiec został przewieziony do komendy rejonowej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy