Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski piszący w notatniku służbowym- zdjęcie ilustracyjneTrzech mężczyzn, rzucając przekleństwami, hałaśliwie imprezowało przy placu zabaw w Parku Michałowskim na Pradze. Strażnicy miejscy, którzy przyjechali uciszyć towarzystwo, zauważyli, że jeden z uczestników biesiady był nieletni.

Strażnicy miejscy dyżurujący na terenie VI Oddziału Terenowego w piątkowy wieczór otrzymali wezwanie z Parku Michałowskiego przy Kawęczyńskiej. Mieszkańcy skarżyli się na trzech mężczyzn, którzy urządzili sobie hałaśliwą biesiadę przy placu zabaw. Głośno i wulgarnie komentując rzeczywistość, nie zwracali uwagi ani na sąsiedztwo małych dzieci i ani na prośby o spokój od ich rodziców. Funkcjonariusze, którzy przybyli uspokoić towarzystwo, szybko zorientowali się, że imprezę napędza żółtawy roztwór alkoholu, którym raczą się biesiadnicy. Mężczyznom nie w smak była obecność mundurowych – na prośbę o zakończenie imprezy zareagowali wulgarnie i opryskliwie. Naprawdę nieprzyjemnie zrobiło się jednak po przeprowadzeniu kontroli tożsamości, gdy okazało się że razem z dwoma pełnoletnimi, alkohol spożywa również młodszy, 15-letni brat jednego z dorosłych. Strażnicy zgłosili zdarzenie policji oraz wezwali na miejsce matkę braci. Po sprawdzeniu poziomu nietrzeźwości całej trójki pijących, policjanci zgodzili się na przekazanie dwóch braci pod opiekę matki. Najbardziej nietrzeźwy trafił do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy