Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Śmieci i inne odpady porzucone na NaddnieprzańskiejPodrzucone przez kogoś śmieci zniknęły z ulicy Naddnieprzańskiej. Dzięki współpracy mieszkańców, straży miejskiej i urzędu dzielnicy jest też szansa na kompleksowe rozwiązanie problemu

W poniedziałek 7 listopada o godzinie 8:15 strażnicy miejscy dostali informację z ulicy Naddnieprzańskiej o walających się po ulicy śmieciach. W ocenie mieszkańców ktoś je podrzuca co jakiś czas na sąsiadujący z ich budynkiem trawnik, później wiatr roznosi je po całej okolicy. Interweniujący strażnicy z VII Oddziału Terenowego zastali na miejscu zebrane już przez kogoś śmieci, ułożone przy ulicy w pokaźną stertę. W porozumieniu z zarządcą terenu na miejsce strażnicy wezwali zakontraktowaną firmę sprzątająca, która zabrała odpady. Nawiązali też kontakt z urzędem dzielnicy, by powiadomić go o problemie podrzucania śmieci w tym rejonie – wszystko po to, by kompleksowo rozwiązać sprawę.

Śmieci i inne odpady porzucone na Naddnieprzańskiej

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy