Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski stojący obok odzyskanych rowerów.Dzięki błyskawicznej akcji i współpracy kobiety, która widziała kradzież, strażnicy miejscy ujęli na Saskiej Kępie 30-letniego złodzieja rowerów. Agresywny sprawca został przekazany policji.

W niedzielne przedpołudnie, 10 września, strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Zwycięzców młody mężczyzna kradnie rower. Zgłaszająca, z którą szybko skontaktowali się funkcjonariusze, pokazała im zdjęcie człowieka, który przepiłowywał zabezpieczenie jednośladu. Dzięki temu strażnicy wiedzieli, jak wyglądają sprawca i rower. Patrol ruszył w pościg. Po chwili funkcjonariusze zauważyli mężczyznę prowadzącego dwa rowery na ulicy Londyńskiej. Był ubrany jak na zdjęciu, a jeden z rowerów był identyczny z tym skradzionym. Gdy podjęli interwencję, mężczyzna stał się tak agresywny, że trzeba było mu założyć kajdanki. W należącym do niego plecaku funkcjonariusze ujawnili piłę do metalu i inne narzędzia oraz przecięte zabezpieczenia rowerowe. Strażnicy przekazali ujętego mężczyznę patrolowi policji. Pochodzącego z powiatu gliwickiego 30-letniego sprawcę kradzieży przewieziono do komendy rejonowej policji.

Strażnik miejski stojący obok odzyskanych rowerów.Odzyskane rowery oparte o płot, w tle radiowóz straży miejskiej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy