Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej obok przystanku autobusowego, nocą- zdjęcie ilustracyjneStrażnicy miejscy udzielili pomocy 41-letniemu bezdomnemu mężczyźnie, którego życie było zagrożone. Konieczna była hospitalizacja.

Rankiem 17 listopada strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym nieopodal przystanku autobusowego przy al. Waszyngtona. Kilka minut później funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę. 41-latek siedział skulony na chodniku, był trzeźwy, pocił się i cały czas się trząsł. Funkcjonariusze wiedzieli, że nie jest to stan po spożyciu alkoholu; objawy wskazywały na niski poziom cukru w organizmie. Chwilę po tym, jak strażnicy podjęli pierwsze działania ratownicze i okryli mężczyznę kocem termicznym, przyjechało pogotowie ratunkowe. Ratownicy zmierzyli poziom cukru w krwi chorego – był dwukrotnie niższy niż przewidują normy. Mężczyznę z pomocą funkcjonariuszy przeniesiono do karetki, gdzie podano mu glukozę. Chory bezzwłocznie został przewieziony do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy