Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażniczka miejska pochylająca się nad leżącym na ławce telefonem - zdjęcie ilustracyjneStrażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego przeprowadzali interwencję na ul. Łukowskiej. Po jej zakończeniu funkcjonariusze zauważyli na pobliskiej ławce telefon komórkowy. Wokół nie było nikogo. Tego samego dnia strażnicy ustalili właścicielkę i oddali jej zgubę.

Strażnicy zabezpieczyli smartfon. Po południu, 17 listopada, został on zdeponowany w siedzibie oddziału. Zanim jednak trafił do biura rzeczy znalezionych, kierownik referatu podjął próbę kontaktu z właścicielem. Na podstawie znalezionej w etui telefonu karty miejskiej określił imię i nazwisko. Po skontaktowaniu się z wystawcą karty udało mu się ustalić, że to kobieta, zamieszkująca w podwarszawskim Halinowie. O pomoc poproszono miejscową policję. Właścicielką okazała się nieletnia. Policjanci porozumieli się z jej matką. Kobieta niezwłocznie przyjechała do siedziby VII Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Kobielskiej i osobiście odebrała zgubę.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy