Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Deski zgromadzone w hali w Rembertowie. Obok nich stoi piec, w którym były spalane.Funkcjonariusze Oddziału Ochrony Środowiska wykorzystując drona z urządzeniami pomiarowymi, wykryli truciciela powietrza. Tym razem do spalania odpadów dochodziło w bazie transportowej w Rembertowie.

8 lutego na terenie Rembertowa strażnicy miejscy z Referatu ds. Kontroli Środowiska monitorowali jakość powietrza za pomocą drona. Funkcjonariusze stwierdzili niepokojące zadymienie w rejonie mieszczącej się tam bazy transportowej. Zdecydowano o przeprowadzeniu kontroli na terenie firmy. Podczas tych czynności wyczuli tam dokuczliwy smród i zadymienie. Ich przyczyną był zainstalowany w hali pozaklasowy piec, który zgodnie z przepisami uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 24 października 2017 r. powinien zostać wymieniony do końca ubiegłego roku. Do jego opalania używano malowanych i lakierowanych elementów stolarki okiennej oraz budowalnych szalunków. Strażnicy przeprowadzający kontrolę ustalili osobę odpowiedzialną za naruszenie przepisów i nałożyli na nią przewidzianą przepisami karę. Wydano też polecenie zaprzestania używania zabronionego źródła ogrzewania i spalania odpadów. W stosownym czasie zostanie tam przeprowadzona ponowna kontrola, która wykaże czy zastosowano się do tych poleceń.

Deski zgromadzone w hali w Rembertowie. Obok nich stoi piec, w którym były spalane.Deski zgromadzone w hali w Rembertowie.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy