Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Skradziony towar ujawniony przy ujętym złodziejuStrażniczka miejska w czasie wolnym od pracy, dokonała ujęcia niebezpiecznego złoczyńcy.

W sobotę, około godziny 18 nasza funkcjonariuszka z VI Oddziału Terenowego wracała w mundurze z jednostki wojskowej, w której odbywa służbę rotacyjną. Przy ulicy Chruściela zaobserwowała szarpaninę kilku osób. Natychmiast zatrzymała się, by zapytać co się dzieje. Jak się okazało, na pasie zieleni między jezdniami, kilkoro pracowników sklepu usiłowało obezwładnić złodzieja. Mężczyzna wynosił towar o wartości ponad pięciuset złotych, a gdy został przyłapany, stał się agresywny. Na pomoc przez telefon wezwał kolegów i próbował uciec ekspedientom, którym groził, że "jak koledzy przyjadą to ich zabiją". Miał pecha, że akurat w pobliżu przejeżdżała nasza strażniczka. Obezwładnienie poszło sprawnie. Justyna zadzwoniła po policję oraz wsparcie kolegów ze straży miejskiej. Wraz z pracownikami sklepu przytrzymali szarpiącego się mężczyznę do czasu, gdy zabrała go policja.
Warto dodać, że nasza dzielna strażniczka, oprócz pracy w straży i służby w wojsku jest też instruktorką sportów walki i sędzią bokserskim.

Skradziony towar ujawniony przy ujętym złodzieju

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy