Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej i karetka pogotowia nocą, z włączonymi światłami sygnalizacyjnymi- zdjęcie ilustracyjneWchodził po schodach i nagle się pośliznął. Upadł tak niefortunnie, że uderzył głową o chodnik i stracił przytomność. Poszkodowanemu mężczyźnie pomocy udzielili strażnicy miejscy, którzy patrolowali okolice Elektrowni Powiśle.

Do strażników miejskich z I Oddziału Terenowego, którzy około godziny 23 w sobotę pilnowali porządku na Powiślu, podbiegli przechodnie. Jeden z nich poinformował, że w okolicy skrzyżowania Dobrej i Leszczyńskiej leży nieprzytomny mężczyzna. Funkcjonariusze błyskawicznie ruszyli we wskazane miejsce, gdzie znaleźli poszkodowanego. Mężczyzna był nieprzytomny, ale oddychał. Miał ranę na potylicy. Świadkowie poinformowali, że widzieli jak spadł ze schodów i upadając na plecy, tyłem głowy uderzył o chodnik. Strażnicy ustabilizowali głowę poszkodowanego i upewnili się, że nie ma innych obrażeń. W trakcie opatrywania rany mężczyzna odzyskał przytomność. Pamiętał co się stało, nie miał zaburzeń świadomości. Na miejsce dotarła wezwana wcześniej załoga pogotowia ratunkowego, która zabrała poszkodowanego do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy