Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski sporządzający notatkę służbową, przed nim na biurku leży dowód osobisty- zdjęcie ilustracyjnePewien mieszkaniec osiedla Miasteczko Wilanów zgłosił w nocy 14 kwietnia pobicie. Sprawczynią miała być mieszkająca z nim kobieta. Interweniował wspólny patrol straży miejskiej i policji. Finał tej interwencji był dość zaskakujący.

Minęła godzina 1 w nocy, gdy funkcjonariusze otrzymali wezwanie do awantury domowej w jednym z mieszkań. Oprócz właściciela w mieszkaniu funkcjonariusze zastali nietrzeźwą 38-latkę. O 10 lat starszy mężczyzna zadzwonił też po pogotowie ratunkowe. Tłumaczył, że wezwał na pomoc służby, bo kobieta piła od kilkunastu dni alkohol i nie wiedział, jak sobie z tym poradzić. Kobieta twierdziła, że picie było odwetem za zachowanie jej partnera, który również nadużywał alkoholu. Podczas sprawdzania personaliów obu osób w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że… kobieta jest poszukiwana przez prokuraturę w Poznaniu w związku z przywłaszczeniem kilkunastu tysięcy złotych na szkodę Poczty Polskiej. Funkcjonariusze przewieźli 38-latkę do komisariatu w Wilanowie. Tam przebadano ją alkomatem (wynik 2,8 promila - 1.27 mg/l) i zatrzymano w policyjnej izbie zatrzymań.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy