Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Kobieca dłoń z foliową torebką, w której był susz roślinny, przytrzymywana przez strażnikaPo południu 26 kwietnia strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej osobie śpiącej na trawie obok Lasku na Kole. Przy kobiecie ujawniono zabroniony susz roślinny.

Około godziny 18 osoby spacerujące po Lasku na Kole zauważyły leżącą w trawie osobę. Wezwali strażników miejskich z IV Oddziału Terenowego. Funkcjonariusze, którzy podjęli interwencję, dobudzili kobietę, od której czuć było alkohol, i wylegitymowali ją. Była nią 48-letnia mieszkanka stolicy. Podczas interwencji wyjęła z kieszeni telefon, a wraz z nim – torebkę foliową zawierającą zielono-brunatny susz roślinny przypominający marihuanę. Na miejsce interwencji strażnicy wezwali patrol policji. Kobietę wraz z dokumentami i zabezpieczonym suszem przekazano policjantom.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy