Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski przytrzymujący mężczyznę w kajdankach.Podczas patrolowania Woli przed południem 11 maja strażnicy miejscy zauważyli dwóch mężczyzn szarpiących się na jezdni. Jeden okazał się policjantem, drugi – sprawcą pobicia. Strażnicy pomogli policjantowi ująć przestępcę.

Przejeżdżający około godziny 10 rano ulicą Jana Kazimierza strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego zobaczyli na środku jezdni dwóch mężczyzn, którzy się ze sobą szarpali. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Zablokowali ruch w rejonie zdarzenia i włączyli światła sygnalizacyjne, by ostrzec innych kierowców. Gdy podbiegli do mężczyzn, zobaczyli, że jeden z nich ma policyjną odznakę. Mężczyzna oświadczył, że jest policjantem i próbuje zatrzymać sprawcę pobicia kobiety. Strażnicy pomogli ująć i obezwładnić mężczyznę. Wówczas policjant ustalił tożsamość świadka zdarzenia i wezwał pogotowie ratunkowe do poszkodowanej kobiety. Napastnika przekazano wezwanemu patrolowi policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy