Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Detal: rękaw z tarczą herbową munduru strażnika miejskiego oglądającego kartę parkingową za szybą pojazdu.Chytry dwa razy traci. O tym, że to powiedzenie ma sens przekonał się kierowca toyoty, który 15 maja zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych. Wydawało mu się, że przechytrzy w ten sposób służby wykładając za szybą podrobioną kartę parkingową. Stało się jednak inaczej.

Minęła godzina 11, gdy wspólny patrol straży miejskiej z pracownikiem ZDM kontrolował ulicę Miedzianą pod kątem nieprawidłowego parkowania. Przed jedną z posesji, za szybą zaparkowanego na miejscu niepełnosprawnych auta, funkcjonariusze zauważyli podejrzanie wyglądającą kartę parkingową. Po bliższych oględzinach ustalili, że była to kserokopia. W trakcie czynności podszedł do nich właściciel pojazdu. Został zobowiązany do zwolnienia bezprawnie zajmowanej koperty oraz ukarany wysokim mandatem. Na miejsce interwencji wezwano też patrol policji, któremu przekazano sprawę posługiwania się sfałszowaną kartą parkingową.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy