Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Pojazdy uszkodzone w kolizji. Obok nich radiowóz straży miejskiejFunkcjonariusze z Oddziału Ochrony Środowiska przejeżdżając , 24 maja, ulicą Powązkowską zauważyli dwa pojazdy ze śladami kolizji. Natychmiast przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym. Ustawili radiowóz z włączonymi światłami uprzywilejowania, by zabezpieczyć miejsce wypadku.

W zdarzeniu uczestniczył bus oraz skuter. O ile kierujący busem nie miał widocznych obrażeń i nie zgłaszał dolegliwości, stan zdrowia kierującego skuterem był znacznie gorszy. Miał liczne otarcia kończyn z których sączyła się krew i był wyraźnie w szoku. Strażnicy udzielili mu pomocy przedmedycznej i do czasu przyjazdu karetki monitorowali stan jego zdrowia. Ratownicy którzy po chwili pojawili się na miejscu stwierdzili, że pechowy kierowca skutera nie wymaga hospitalizacji. Zastrzegli jednak, że w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia ranny powinien skontaktować się z lekarzem. Sprawę przejął wezwany na miejsce patrol policji.

Pojazdy uszkodzone w kolizji. Obok nich radiowóz straży miejskiejSkuter uszkodzony w kolizji

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy