Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Leżąca na chodniku hulajnoga- zdjęcie ilustracyjne.Strażnicy miejscy byli świadkami kolizji na przejściu dla pieszych. Jadąca hulajnogą elektryczną 27-latka wpadła na maskę samochodu.

W sobotę 10 lutego, około godziny 12.30 strażnicy miejscy skręcając z Powązkowskiej w Tatarską byli świadkami wypadku. Jadący Tatarską kierowca renault chciał skorzystać z zielonej strzałki i skręcić w prawo. Gdy ruszył w jego bok wjechała jadąca na elektrycznej hulajnodze kobieta, która w tej samej chwili zdecydowała się przejechać przez pasy. Hulajnogistka przeleciała przez kierownicę i zsunęła się po masce samochodu na asfalt. Strażnicy natychmiast wstrzymali ruch na skrzyżowaniu i udzieli pomocy poszkodowanej oraz wzywali pogotowie. Zawiadomili też policję. Hulajnogistka została zabrana do szpitala. Winnego kolizji określi policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy