Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Susz marihuany- zdjęcie ilustracyjnePatrol szkolny straży miejskiej i policji interweniował w jednej z muranowskich szkół podstawowych. W plecaku 15-letniego ucznia znaleziono marihuanę, fifki i elektroniczną wagę.

Personel jednej z muranowskich szkół podstawowych zwrócił się z prośbą o pomoc do patrolu szkolnego. Pedagogów niepokoił wzrost palenia tytoniu wśród uczniów, podejrzewali też, że w szkole może dochodzić do używania substancji narkotycznych. W czasie wizyty, uwagę zwrócił jeden z nastolatków. Gdy funkcjonariusze zapytali go o posiadanie substancji zakazanych prawem, twierdził że nie wie, o czym mowa. Prewencyjna kontrola jego plecaka wykazała coś odwrotnego. Młodzieniec oprócz siedmiu zapalniczek i elektronicznych papierosów, miał przy sobie brunatno-zielony susz, 4 fifki i elektroniczną wagę. Nieletni został przewieziony do pobliskiego komisariatu, gdzie potwierdzono, że ujawnionym suszem była marihuana. 15-latek został zatrzymany.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy