Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Dwaj mężczyźni w przedziale przewozowym radiowozu, obok którego stoi strażnik miejskiMieszkańcy jednego z bloków na Muranowie poczuli się 1 marca zagrożeni obecnością na klatce schodowej obcych mężczyzn, którzy rozłożyli na schodach strzykawki. Wezwani strażnicy miejscy ujawnili w nich heroinę.

Dochodziła godzina 10.30, gdy strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o dwóch obcych mężczyznach, kręcących się po klatce schodowej bloku przy ulicy Anielewicza. Zgłaszający obawiali się wychodzić z domu, bo mężczyźni porozkładali na schodach strzykawki. Strażnicy, którzy podjęli interwencję, nakryli intruzów na gorącym uczynku na 7. piętrze budynku. Jeden z nich właśnie robił sobie zastrzyk z brunatnego płynu. Strażnicy polecili by odłożył strzykawkę. Mężczyzna wykonał polecenie. Okazał się 38-letnim obywatelem Gruzji. W związku z podejrzeniem posiadania heroiny, na miejsce została wezwana policja. Właściciela strzykawki przewieziono do komisariatu. Badanie zawartości testem narkotykowym potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy- była to heroina. Obcokrajowiec został zatrzymany. Drugi z zastanych na klatce schodowej mężczyzn, u którego nie znaleziono zabronionych przedmiotów, został zwolniony do domu.

Dwaj mężczyźni w przedziale przewozowym radiowozu, obok którego stoi strażnik miejskiStrzykawki ujawnione przy mężczyznach

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy