Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Belka dachowa radiowozu- zdjęcie ilustracyjneNietrzeźwy mężczyzna, który poszedł na spacer z psem nie był w stanie zapanować nad swoim pupilem. Zwierzak wbiegał na jezdnię. Kierowcy powiadomili strażników miejskich i policję.

Około godziny 15.30 strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który spacerował z psem po ruchliwej ulicy Wolskiej. Właściciel podobnego do sznaucera kundelka nie był w stanie zapanować nad swoim pupilem. Zwierzak wbiegał na jezdnię przed nadjeżdżające samochody, a jego właściciel zataczając się próbował go gonić. Jeden z kierowców zatrzymał się i wezwał funkcjonariuszy.
- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce zgłoszenia 41-letni mężczyzna zachowywał się w niecodzienny sposób. Śmiał się, opowiadał kawały, ale nie chciał podać swojego adresu. Wyraźnie czuć było od niego alkohol, dlatego podjęliśmy decyzję o przewiezieniu go do SOdON. Podczas kontroli ujawniliśmy przy nim ćwierćlitrowy słoik z zielono-brunatnym suszem - powiedział inspektor Jerzy Kolosko z IV Oddziału Terenowego.
Mężczyzna miał we krwi 2,3 promila alkoholu, a w słoiku marihuanę. Ponieważ nie chciał podać domowego adresu, jego psa trzeba było przewieźć do Schroniska Na Paluchu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy