Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Dowody osobiste leżące na biurku - zdjęcie ilustracyjneNietrzeźwy mężczyzna leżał w nocy przy budynku sądów w al. Solidarności. Przechodnie wezwali pogotowie i straż miejską. Funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie cudzy dowód osobisty.

Około godziny 22.30 strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie leżącym na chodniku nieopodal sądów w al. Solidarności. Na miejscu funkcjonariusze zastali karetkę. Przechodnie, którzy ją wezwali obawiali się, że mężczyźnie coś się stało. Ratownicy stwierdzili jednak, że mężczyzna nadużył alkoholu i poprosili o pomoc strażników. Leżący był wulgarny i agresywny. Poproszony o dokumenty odparł, że ich nie ma, a po chwili próbował uciec. Strażnicy szybko ujęli uciekiniera. Funkcjonariusze polecili mężczyźnie, by opróżnił kieszenie. Okazało się, że w jednej z nich miał portfel, a tam dowód osobisty… należący do kobiety. Nie potrafił wytłumaczyć w jaki sposób wszedł w jego posiadanie. 25-latek został przekazany policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy